Описание
За нея
Sex Doll Alert Police – нов уникален продукт на пазара, базиран на иновативни технологии и екологична отговорност. Тук имаме секс кукла, изработена от глава до пети от рециклирани материали; по този начин е луксозен и има ползи за околната среда.
Луксозната секс кукла Fantasy Patricia е програмирана да задоволи всички ваши нужди и желания; тя е надарена с черти, които дори имитират движенията на истински човек. Изработена от шедьоври с изключително качество на скрап и силиконов материал, Patricia е безспорно изящна и провокативна.
Основните характеристики са неговата незабележима опаковка и проста настройка; това е професионална секс кукла, която може да се използва у дома. Подобрете любовния си живот с творението на Sex Doll Alert Police; сексуалността и отговорността са два основни елемента, които не можете да си позволите да пропуснете в момента.
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 170см |
| Горна част на гърдите | 72 см |
| Долна част на гърдите | 61см |
| талия | 52 см |
| Хип | 88см |
| Рамо | 35 см |
| ръка | 67см |
| Крак | 89см |
| Крак | 22 см |
| Нето тегло | 37 кг |
| Орална дълбочина | 12см |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Анална дълбочина | 15см |
Галерия за кукли

















Отзиви
Все още няма отзиви.