Beskrivning
Om henne
Vi gör personliga dockor för vuxna som gillar lite krydda i sitt sexliv. Eftersom vi gör dem bra och vill ha den bästa kundfeedbacken och tillfredsställelsen, brukar vi göra sexdockademos. Denna ljusblonda kärleksdocka är en av de sexiga dockorna från våra porrfilmer med talande sexdockor. Hon är så realistisk; hon verkar som en sexdocka som kommer till liv medan du använder henne.
Vad heter hon? Rory. Hon har mörka ögon som kontrasterar hennes ansikte skarpt, men om du vill ha en ersättare för dockögon så kan det ordnas. Du bestämmer färgen från våra tillgängliga ögonfärger, och du kan rida sexdockan Rory eller låta henne rida dig. Hon har också en fin kroppsbyggnad och den gynnar hennes byst, som är en av hennes mest unika tillgångar.
Till Rory och alla våra kärleksdockor gör vi realistiska tillbehör som inte kommer att göra dig besviken. Du har redan de bästa realistiska dockorna, så varför inte få tillbehören att matcha?
Hon gör en perfekt säker sexdocka; du kan använda henne ensam eller få henne med en partner. Tänk dig bara – ni kan vara ett par med en sexdockaupplevelse! Hur coolt!
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 165 cm |
| Sätta dit | 91 cm |
| Midja | 52 cm |
| Höft | 89 cm |
| Axel | 34 cm |
| Ärm | 50 cm |
| Ben | 88 cm |
| Fot | 19 cm |
| Nettovikt | 35 kg |
| Oralt djup | 13 cm |
| Vaginadjup | 18 cm |
| Analt djup | 17 cm |
Dockgalleri











Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.