Beskrivning
Om henne
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 161 cm |
| Bröstlinje | 93 cm |
| Midjelinje | 66 cm |
| Hip Line | 101 cm |
| Armlängd | 57 cm |
| Axel bredd | 36 cm |
| Kalvlinje | 34 cm |
| Lårlinje | 58 cm |
| Benlängd | 89 cm |
| Fötter Storlek | 22 cm |
| Nettovikt | 43 kg |
| Oralt djup | 12 cm |
| Vaginadjup | 18 cm |
| Analt djup | 16 cm |
Dockgalleri











Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.