Beskrivning
Om henne
We have solid silicone dolls for sale. Silicone is a great material for sex dolls because it survives the pressure involved in rough sex. Boys fucking a sex doll have a goal in mind. This is important so you can maneuver the realistic sex doll to please you. Some men just want the me, my wife and our sex doll ideal family.
The 43-20-33 sex doll has the life like features of humans. On the news $20,000 sex doll has been announced as the perfect cloning sex doll. Now, you can have different sex dolls with celebrity faces. The sex doll twerk has a bouncy feel that is felt more during doggy style sex.
A human sex doll fucking you does so with a fervency that is surprising. With the Chrsity Mack sex doll, there is no fear of periods or pregnancy as they are devoid of hormones. The Jayden James sex doll has the macho appearance of a male with a thick dick ready to serve spectacular moans and orgasms.
Mått
| Material | Silikonhuvud + TPE-kropp |
| Höjd | 164 cm D kopp |
| Nettovikt | 41 kg |
| Sätta dit | 90 cm |
| Midja | 53 cm |
| Höft | 85 cm |
| Axel | 35 cm |
| Ärm | 60 cm |
| Hand | 16 cm |
| Ben | 95 cm |
| Fot | 22 cm |
| Vaginalt djup | 18 cm |
| Analt djup | 17 cm |
Dockgalleri











Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.