Beskrivning
Om henne
Du vill inte ha en plyschig sexdocka, även om du letar efter en budgetsexdocka. Istället erbjuder vi dig en av de mest realistiska sexdockorporrdockorna, den bästa budgetsexdockan för någon som vill ha en tpe sexdocka överkropp men inte vill gå i konkurs. Sexdockan Lara är en av få budgetdockor som exakt kan avbilda Piper-dockans sex, och till skillnad från sexdockan med stor mage är sexdockans feta rumpa flexibel.
Hon kanske har ett helmetallskelett som hjälper henne att röra sig, men Lara förblir en lätt sexdocka, lätt att flytta runt och posera så kreativt du vill. Att röra hennes tår, vinklar du bara kan nå från sidan? Vad som helst! Var säker på att du har det för hon levererar alltid.
Tack vare hennes reaktiva rumpa kommer du mer än att njuta av att ta din kärleksdocka från ryggen och dunka in i hennes rumpa, och även om du är mer av en främre kille har hon ett par härliga bröst som du kommer att njuta av att leka med bara så mycket. Mjuk hudliknande känsla för dig, tre öppningar och en trogen sexpartner, det är omöjligt att få könssjukdomar. Lara är obestridligen den där tjejen.
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 158 cm |
| Sätta dit | 75 cm |
| Midja | 49 cm |
| Höft | 81 cm |
| Armlängd | 63 cm |
| Fot | 21 cm |
| Nettovikt | 32 kg |
| Oralt djup | 13 cm |
| Vaginadjup | 18 cm |
| Analt djup | 16 cm |
Dockgalleri












Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.