Description
About Her
You don’t want a plushie sex doll, even if you’re looking for a budget sex doll. Instead, we’re offering you one of the most realistic sex doll porn dolls, the best budget sex doll for someone who wants a tpe sex doll torso but doesn’t want bankruptcy. The Lara sex doll is one of the few budget dolls that can accurately depict Piper doll sex, and unlike the big-belly sex doll, the sex doll’s fat ass is flexible.
She may have a full metal skeleton that aids her movement, but Lara remains a lightweight sex doll, easy to move around and pose as creatively as you want. Touching her toes, angles you can only reach from the side? Whatever! Rest assured that you’ve got it because she always delivers.
Thanks to her reactive ass, you will more than enjoy taking your love doll from the back and pounding into her ass, and even if you’re more of a front guy, she has a lovely pair of tits that you will enjoy playing with just as much. Soft skin-like sensation for you, three orifices, and a faithful sexual partner, it is impossible to get STDs. Lara is indisputably that girl.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 158cm |
| Bust | 75cm |
| Waist | 49cm |
| Hip | 81cm |
| Arm Length | 63cm |
| Foot | 21cm |
| Net Weight | 32kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.