Beskrivning
Om henne
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 167 cm |
| Sätta dit | 79 cm |
| Midja | 68 cm |
| Höft | 92 cm |
| Ärm | 62 cm |
| Axel bredd | 39 cm |
| Benlängd | 88 cm |
| Fotlängd | 26 cm |
| Penislängd | 17cm / 22cm |
| Penis diameter | 11,5 cm |
| Oralt djup | 13 cm |
| Analt djup | 17 cm |
| Nettovikt | 47 kg |
Dockgalleri










Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.