Beskrivning
Om henne
Tillåt mig att presentera Reya Sunshine Chinese Sex Doll för män – när det gäller sensuell tillfredsställelse. Vid tillverkningen av denna oralsexdocka följs detaljerna väl och produkten är gjord av TPE-material uteslutande för att möta dina behov. Slanka och glänsande röda läppar, fullt fungerande realistisk tunga och en vackert modellerad realistisk hals, deep throat-läget lägger dessutom till den realistiska upplevelsen av oralsex.
Denna produkt är en ultrarealistisk manlig sexdocka för vuxna, som är 5'3 tum lång med en elastisk kropp som kan komma till nästan vilken position som helst för att bättre känna sina kunder. Upplev fantasier med henne i timmar eftersom hennes ansikte är lika vackert som en verklig karaktärs. Glöm rädslan och mardrömmarna och prova den nya nivån av nöje med hjälp av The Reya Sunshine Chinese Sex Doll – originalmodell bland liknande prylar.
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 165 cm |
| Bröst | 84 cm |
| Midja | 59 cm |
| Höft | 87 cm |
| Benlängd | 85 cm |
| Fotlängd | 21 cm |
| Vaginadjup | 17 cm |
| Analt djup | 17 cm |
| Oralt djup | 12 cm |
| Nettovikt | 35 kg |
Dockgalleri
![]()
Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.