Beskrivning
Om henne
Japanska riktiga kärleksdockor är standarden, och om du just nu letar efter en premium m sexdocka gjord av material av bästa kvalitet och prisvärd, ska du inte leta längre; er har realistiska vuxna dockor till salu. Det här är en av våra favoriter, och vi kommer snart att berätta varför. Men ser hon inte perfekt ut? Som en realistisk barbiedocka?
De riktiga dockbilderna som tagits av den verklighetstrogna kärleksdockan gör inte henne rättvisa, eftersom hon är ännu mer perfekt personligen. Du behöver inte leta långt efter en butik som har realistiskt utseende vuxendockor till försäljning, det gör vi, och det här är en av våra favoriter.
Mörkbrunt hår som ramar in hennes ansikte vackert, den här dockan med daggögda är en av våra favoritdockor för reality-sex, eftersom hon är så välgjord att hon ser ut som en riktig person. Även Reddit sexdockor är överens om att hon är en av de bästa de har sett, så vi ljuger inte! Hon är flexibel och vattentät, så du kan ta henne under rinnande vatten eller en kran för att städa upp henne. Det betyder också att du kan prova olika outfits på henne utan att oroa dig för att hon fläckar eller reagerar på klädesmaterialen.
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 165 cm |
| Sätta dit | 84 cm |
| Midja | 55 cm |
| Höft | 88 cm |
| Axel | 34 cm |
| Ärm | 55 cm |
| Ben | 89 cm |
| Fot | 19 cm |
| Nettovikt | 36 kg |
| Oralt djup | 13 cm |
| Vaginadjup | 18 cm |
| Analt djup | 17 cm |
Dockgalleri












Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.