Beskrivning
Om henne
Aliyah är en av de bästa svarta sexdockorna. Noterbart är att hon inte passar in i stereotypen att alla svarta kvinnor har stora rumpor, tjocka lår och studsiga dockbruttar.
Du kommer att njuta av hennes lilla, fasta kropp och kurvor. Den petite sexdockan kan ha en läcker kropp, men hon har också änglalika drag, stora ögon och läckra läppar, med kolsvart hår.
Den långhåriga dockan är gjord av de bästa materialen och är en sexdocka i silikon, ett material som ser till att dockans hygien är enkel, samtidigt som den ger en skön squish och jiggle. Du kommer att njuta av hennes palmstora bröst, och till skillnad från de flesta sexdockor med stora bröst kan du knulla den här riktiga kärleksdockan med henne på toppen.
Sexdockan i ebenholts har tre öppningar - en fitta, en rumpa och en mun. De flesta kvinnliga sexdockor har bara två, men denna skönhet ger dig alternativ och variation, alla med olika texturer så att du kan knulla vilket hål som helst beroende på vad du känner.
Så om du letar efter en realistisk kärleksdocka av svart härkomst, är Aliyah den bästa sexdockan för dig. Hon kanske har en mindre rumpa än den svarta stereotypen, men hon vet hur man använder det hon har.
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 163 cm |
| Bröst | 85 cm |
| Midja | 56 cm |
| Höft | 90 cm |
| Axel | 37 cm |
| Benlängd | 82 cm |
| Armlängd | 60 cm |
| Fotlängd | 20 cm |
| Nettovikt | 40 kg |
| Oralt djup | 13 cm |
| Vaginalt djup | 17 cm |
| Analt djup | 16 cm |
Dockgalleri












Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.