Beskrivning
Om henne
Sexdockor finns i olika former och storlekar, från dockor i naturlig storlek till realistiska dockor. Alla olika storlekar är anpassade till olika användarbehov och specifikationer. De flesta skräddarsydda sexdockor är byggda efter behoven och kraven på vad kunden behöver, och kundens behov skiljer sig med stora marginaler. Vissa klienter vill ha anime-sexdockor medan andra gillar hentai-sexdockor.
I nischen för anime-sexdockor kan dockorna också anpassas utifrån din favoritanimekaraktär och även modifieras för att passa dina önskemål, du kan önska din favoritanimekaraktär med större bröst och så vidare.
Sexdockans ande är här för att uppfylla alla dina önskemål. Vill du ha en anime kärleksdocka med enorma meloner och fasta kinder, vi har dig. Sexdockor finns också. Du kan få en sexdocka för dig och din partner, båda enligt dina olika specifikationer. Detta kan krydda ditt kärleksliv.
Straperry dockor är kärleksdockor som kommer med strap on tillbehör för dina behov. Dessa dockor är helt anpassningsbara. Och vi erbjuder allt detta och mycket mer till vänliga dockpriser.
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 155 cm F kopp |
| Sätta dit | 80 cm |
| Under byst | 57 cm |
| Midja | 52 cm |
| Höfter | 87 cm |
| Vaginalt djup | 18 cm |
| Oralt djup | 13 cm |
| Analt djup | 16 cm |
| Nettovikt | 34 kg |
Dockgalleri











Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.