Beskrivning
Om henne
Alla vill ha en fantastisk kropp, alla vill ha en kropp som vänder på huvudet när de går förbi, men förmodligen vägrar de flesta att anstränga sig.
Jo, det är hårt arbete att leta efter den perfekta kroppen när ägaren av kroppen vägrar att lägga ner arbetet. Men här är en fantastisk kropp bara för dig, den här kroppen kommer att förbli perfekt och unik och det finns inget behov av att lägga mer arbete på förutom den vanliga städningen.
Denna realistiska sexdocka Yuri är din docka med den perfekta kroppen. Denna sexiga sexdocka kommer med en knallande och sexig kropp. Du skulle aldrig tröttna på att titta på den.
Att få den här sexdockan kommer att få dig att inse hur en fantastisk kropp kan vara en turn-on. Denna verklighetstrogna sexdocka utstrålar en fantastisk sexappeal som alltid skulle få dig på humör. Den här solida sexdockans kropp i silikon är fantastisk och enastående. Hon är en så söt jävla docka och kommer att dela allt med dig.
Föreställ dig din hand över hela kroppen och din tunga slickar den här perfekta kroppen för att få den fantastiska smak som åtföljer den. Du vill inte sova på denna kärleksdocka med en fantastisk kropp. Ta bara en promenad in i en sexdockabutik och plocka upp denna söta docka för att njuta av hennes fantastiska kropp.
Mått
| Material | Silikonhuvud + TPE-kropp |
| Höjd | 158 cm |
| Bröst | 82 cm |
| Midja | 44 cm |
| Höft | 80 cm |
| Vaginadjup | 17 cm |
| Analt djup | 17 cm |
| Nettovikt | 30 kg |
Dockgalleri






































Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.