Beskrivning
Om henne
Det finns en helt ny generation av män och kvinnor som omfamnar sin sexualitet och vänder sig till jävla dockor som ett sätt att utforska sina egna fantasier. Nuförtiden kan du hitta sexdockor i alla former och storlekar, från den mer realistiska blow-up-dockan som är perfekt för alla sovrum till den naturliga sexleksaken för vuxna med silikonhud och en avtagbar slida som är perfekt för lek. Kärleksdockor finns även i olika varianter, som den bioniska kvinnodockan med realistiska egenskaper som slidor och klitoris som är gjorda av mjuk silikon. Den bioniska kvinnodockan är en billig kärleksdocka med små eller inga bröst.
Sexdockor är inte bara för dem som gillar solosex eller par som vill experimentera med något nytt. De kan också användas för lite roliga rollspel eller helt enkelt för att prata med din partner om dina fantasier.
Att ha sex med en sexdocka är en riktig form av avkoppling. En annan form av avkoppling är att titta på sexdockorporr. Dessa videor är kategoriserade efter typen av sexdocka. Så, bara skaffa din nisch och se upp. Du kanske lär dig något nytt om din sexdocka
Se upp för erbjudandena varje gång det är försäljning av sexdockor.
Mått
| Material | Silikonhuvud+TPE-kropp |
| Höjd | 161 cm |
| Bröst | 90 cm |
| Midja | 62 cm |
| Höft | 90 cm |
| Nettovikt | 42 kg |
| Oralt djup | 12 cm |
| Vaginalt djup | 22 cm |
| Analt djup | 18 cm |
Dockgalleri












Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.