Beskrivning
Om henne
Behöver du en hentai-sexdocka? En knubbig sexdocka?
Tja, vi har en sexdocka med fet röv som uppfyller alla dessa kriterier. Denna sexdocka med stor rumpa är en av våra bästsäljande knubbiga riktiga dockor, och hon heter Sadie. Sadie är en docka med stora bröst och ett mycket aktivt sexliv. Hon är ingen stor bröstdocka, men den verklighetstrogna sexdockan har ganska kropp.
Hon har långt mörkt hår som faller över hennes ansikte och axlar, och om du gillar brunetter kan den här underbara vara något för dig. Hon har mandelformade ögon, en knappnäsa och stora tjuriga läppar. Om du någonsin har haft silikonkärleksdockor och inte har fått en avsugning från en, bör du ta hem Sadie för en god stund. Du kommer inte ångra det. Du kan också klä av henne för att se hennes små bröst, tunna midja och finstora rumpa.
Mycket uppmärksamhet lades ner på att göra Sadie, och om du tittade på henne från topp till tå skulle du också hålla med. Hon har tjocka lår som matchar hennes stora rumpa, och den realistiska BBW-sexdockan är ett äventyr på egen hand. Hon är realistiskt viktad och rekommenderas endast för erfarna sexdockoranvändare.
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 157 cm |
| Sätta dit | 67 cm |
| Midja | 48 cm |
| Höft | 77 cm |
| Nettovikt | 29 kg |
| Oralt djup | 13 cm |
| Vaginadjup | 18 cm |
| Analt djup | 17 cm |
Dockgalleri






























































































Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.