Beskrivning
Om henne
Behöver du en känslig prinsessa som kan vara ett vilddjur i sängen? En söt skönhet med en fyllig och köttig fitta? Du kommer att få dina krav uppfyllda när du ger denna 156 cm härliga anime sexdocka ett försök. Hon är trevlig och redo för dig att knulla som du vill. Du behöver inte heller stressa för mycket för att ha henne, eftersom hon är en av de billiga dockorna i naturlig storlek som fortfarande kommer att ge dig ultimat tillfredsställelse.
Hon är en helt frisinnad och lustfylld sexdocka som ser anime ut med helt ungdomliga drag. När du pratar om nakna härliga dockor med orörda, riktigt sexiga kroppar, är hon en tia i den aspekten. Det här är en så hyperrealistisk sexdocka, du kommer definitivt att hållas i vördnad när du ser henne för första gången. Det är kärlek vid första ögonkastet, och förmodligen ett fan vid första ögonkastet också. Hon är så förförisk och har tur med en galen fin fitta att du förmodligen kan förlora dig själv över henne under ditt första knull. Hon är en av de där realistiska vuxna dockorna som du inte kan förbise. Sluta längta efter ett riktigt äventyr och gå efter en riktig tjej. Hon är allt du behöver och mer.
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 156 cm |
| Sätta dit | 85 cm |
| Midja | 54 cm |
| Höft | 84 cm |
| Nettovikt | 36 kg |
| Oralt djup | 15 cm |
| Vaginadjup | 17 cm |
| Analt djup | 17 cm |
Dockgalleri


















Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.