Beskrivning
Om henne
Vi vet alla att anime dockor är de hetaste som finns. Dockorna i naturlig storlek fångar dem så utmärkt!
De har söta orientaliska drag, monolida ögon, en liten näsa och tunna läppar som är både funktionella och estetiskt tilltalande. De flesta av de prisvärda sexdockor vi ser har inte en hel byst eller en rejäl rumpa, men den här sexdockans rumpa kan bara vara en av de bästa dockrövarna du någonsin kommer att se på en 160 cm sexdocka.
Denna sexdocka för vuxna är klädd i shorts och en genomskinlig topp så att du kan se hennes mycket fina D-cup-bröst, små realistiska midja och mjuka squishy rumpa.
Det slutar inte där. Hon är gjord med TPE och känns precis som hud. Att knulla henne är en utomjordisk upplevelse, och det är något vi rekommenderar för alla minst en gång.
Hon är en fantastisk sällskapsdocka, vacker och lockande med en så hög sexappeal. Anime-sexdockan kan bara vara ditt bästa val om du letar efter en orientalisk sexdocka.
Hon har ett ledat metallskelett som är fullt funktionellt, så tillsammans med hennes TPE-material kan denna sexdocka enkelt ta på sig vilka sexställningar du vill.
Mått
| Material | Silikonhuvud+TPE-kropp |
| Höjd | 162 cm |
| Bröst | 78 cm |
| Midja | 57 cm |
| Höft | 88 cm |
| Axel | 36 cm |
| Benlängd | 85 cm |
| Armlängd | 55 cm |
| Fotlängd | 22 cm |
| Nettovikt | 36 kg |
| Oralt djup | 13 cm |
| Vaginalt djup | 17 cm |
| Analt djup | 16 cm |
Dockgalleri




















Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.