Opis
O njej
To je detajlna seks punčka bbw 2018. Torej, če imate radi seks lutko z ogromnim dizajnom zadnjice. Ta živahna spolna lutka je popolna za dekle, ki seksa z lutko. Zahvaljujoč dobro detajlni teksturi, podobni mesu, v vsakem delu telesa. Crkljanje s to čudovito pravo lutko polnega telesa je tako realistično.
Poleg tega morajo biti usta seks lutke uporabna. In vsekakor je. Zaradi česar je to ena najbolje ocenjenih seks lutk na trgu. notri
poleg realističnega zaveznika tudi podrobna zasnova. Ta bjd seks lutka c je zelo funkcionalna. Iz kože, ki je na otip ravno tako ritna in prožna kot človeška koža. Za mesnate teksture v vsakem mesnatem, ukrivljenem delu. To je ena najboljših čistih lutk za seks lutke, ki jih je mogoče kupiti z denarjem. Še več, kot najboljša in najmanjša majhna spolna lutka. Ta spodnja polovica spolne lutke ima tesne, rebraste in dobro teksturirane vaginalne in analne prehode za popolno izkušnjo.
Dimenzije
| Višina | 19,29 in/49 cm |
| Velikost prsi | 25,98 in/66 cm |
| Velikost bokov | 25,2 in/64 cm |
| obseg pasu | 40 cm/15,75 in |
| Dolžina noge | 8 cm |
| Neto teža | 8,5 kg |
| Vaginalni | 16,96 cm/6,68 in |
| Anus | 13,5 cm/5,33 in |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.