Opis
O njej
Proizvajalci silikonskih seks lutk izdelujejo te japonske prave seks lutke, uporabljali so jo kot spremljevalke in celo kot partnerke. Za večino ljudi uporaba japonske seks lutke ni samo za seks. Realistične japonske seks lutke vidijo kot prijatelje in spremljevalce, ki jim pomagajo razbremeniti osamljenost.
Obstajajo zgodbe o ljudeh, ki so svoje spolne lutke vzeli za svoje partnerje namesto za človeška bitja. Kot pravijo, jim ljubezenske lutke ne morejo lagati, jih prizadeti ali jim nagajati, zato je s seks lutkami veliko lažje opraviti kot z ljudmi.
Zahvaljujoč proizvajalcem seks lutk so toplejše in mehkejše na dotik, z umetno ogrevanimi odprtinami in realističnimi lastnostmi, kot so lasje, barva kože, oči in celo oblačila! Znano je, da velike seks lutke veliko ljudi uporablja za seks. Ko slišiš ali pomisliš na seks punčke z velikimi klitorisi, je seks prva stvar, ki ti pade na misel, niti ne druženje. Resnica je, da so spolne lutke spolne igrače, ki ustvarjajo tudi čustveno intimnost.
This big butt sex doll offers an enormous and long-lasting sexual period without any complaints. They also have big clit sex dolls for men with a huge penis that hurts and scares most ladies. The big Tit dolls are enticing and succulent to caress. Are you a lover of any of these? There are a lot of big dolls for sale at our site
Dimenzije
| Material | Poln silikon |
| Višina | 166 cm D pokal |
| Polno prsi | 82 cm |
| Pod oprsjem | 67 cm |
| Pas | 59 cm |
| Kolk | 88 cm |
| Širina ramen | 38 cm |
| Dolžina noge | 81 cm |
| Velikost čevlja | 35 cm |
| Globina nožnice | 16 cm |
| Analna globina | 13 cm |
| Neto teža | 43 kg |
Galerija lutk





















































































Ocene
Ni še nobene ocene.