Opis
O njej
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 175 cm |
| Zgornji del prsnega koša | 160 cm |
| Spodnji del prsnega koša | 70 cm |
| Pas | 74 cm |
| Kolk | 120 cm |
| Ramo | 35 cm |
| Roka | 70 cm |
| noga | 82 cm |
| Stopalo | 24 cm |
| Neto teža | 69kg |
| Ustna globina | 15 cm |
| Globina nožnice | 20 cm |
| Analna globina | 15 cm |
Galerija lutk











Ocene
Ni še nobene ocene.