Opis
O njej
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 166 cm |
| Breast Line | 80 cm |
| Linija pasu | 57,5 cm |
| Hip Line | 87 cm |
| Širina ramen | 38 cm |
| Dolžina roke | 67 cm |
| Dolžina noge | 104 cm |
| Velikost stopal | 21 cm |
| Linija stegna | 46 cm |
| Telečja linija | 30 cm |
| Neto teža | 37 kg |
| Ustna globina | 13 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk











Ocene
Ni še nobene ocene.