Opis
O njej
The luxurious activities of Sarina Valentina and Sasha Grey sex dolls will indeed ensure an excellent experience. Available in realistic features, these dolls are endless in their desire and sexual fantasies. Sarina Valentina beauty is also convincing as she has the curves, amazing lips, and silky skin making her represent all the dolls. The referent Sasha Grey ass of the piece does not hesitate: it has a tight form and the shape and texture are unmissable.
Made of the utmost quality silicone that feels as close to the skin and kin as possible, these adult novelty toys are a sure way of having an experience that is near impossible to have any other way. Participate in a one on one session if you want to do all the things you ever wanted to do but with no fear or embarrassment. Crack the masturbation status: get a doll that you can have first-of-all intimate moment with, along with your bedroom being private. Ashley removes these diapers by pulling them up from under her buttocks and then rolls them over her hip sobs Just like the Sarina Valentina and Sasha Grey dolls, sex dolls are available in different varieties but the list of potential ways of satisfying is something that you are going to suck on to stick. Every play way can make use of these stunning sex dolls.
Time waits for no one, so what do you wait for? Assemble your sexy friends and what do you know it can be faster than you could have imagined. Buy now!
Dimenzije
| Material | TPE glava + TPE telo |
| Višina | 162 cm J-skodelica |
| Ramo | 37 cm |
| Zgornji del prsi | 96 cm |
| Spodnji del prsi | 66 cm |
| Pas | 64 cm |
| Kolk | 114 cm |
| Obseg stegna | 64 cm |
| Obseg teleta | 36 cm |
| Dolžina noge | 90 cm |
| Dolžina stopal | 23 cm |
| Neto teža | 49 kg |
| Globina ust | 12 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.