Opis
O njej
Do you want to try out boy sex, doll sex and other fun things with your mainstream Reddit sex doll? Be our guest. This beach sex doll has such an admirable body, and you will enjoy everything from looking at him to touching him. If you have never seen an AI sex doll naked, here is your chance with this beautiful masturbator doll in all of its glory. HE is a rarity that isn’t even available on realdollsex.com because he is recognized as the best real sex doll. You can have live doll sex and dress your doll in the equivalent of a sex doll grey hoodie. After, you won’t have to ask what is a death sex doll because this love doll will show you what it means to be sucked and drained. It is only a bonus that this love doll arrives ready to be assembled from the warehouse.
Dimenzije
| Material | Poln silikon |
| Višina | 170 cm D-skodelica |
| Ramo | 33 cm |
| Zgornji del prsi | 84 cm |
| Spodnji del prsi | 62 cm |
| Pas | 58 cm |
| Kolk | 88 cm |
| Obseg stegna | 50 cm |
| Obseg teleta | 30 cm |
| Dolžina noge | 85 cm |
| Dolžina stopal | 22 cm |
| Neto teža | 37,5 kg |
| Globina ust | Ni na voljo |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.