Opis
O njej
Na kaj pomislite, ko slišite izraz hentai seks lutka? Ali razmišljate o lutki z dolgimi lasmi ali o lutki z velikimi prsi? Ali razmišljate o anime lutki ali o čem bolj prefinjenem in seksi?
Seks lutke so lahko vse od punčk v naravni velikosti do ženskih spolnih lutk. ljubezenske lutke so lutke, ki so pomanjšane, medtem ko so punčke v naravni velikosti skoraj enake velikosti kot običajno človeško bitje. Izdelani so iz različnih materialov, različnih delov telesa in različnih velikosti, da ustrezajo vsem željam. Nekatere spolne lutke so lutke iz lateksa. Lutke iz lateksa so narejene iz posebne vrste gumijastega lateksa, ki je gladek v rokah.
Fetiš lutke je želja po seksu s pravo seks lutko. To je običajno in fetiš, ki ga ima večina ljudi.
Na sex doll xxx lahko najdete vse različne pornografije s sex lutkami in si ogledate različne nastavitve, ki jih ima večina ljudi za svoje punčke. Določena niša se išče bolj kot druge, to je kategorija azijskih joškov punčk. Žeja po azijskih lutkah je velika. Na tem spletnem mestu gostujejo tudi akti Dream doll. Tukaj so fotografije seksi punčk.
Kakšna seks lutka te zanima?
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 165 cm |
| Prsi | 95 cm |
| Pas | 60 cm |
| Kolk | 112 cm |
| Neto teža | 51 KG |
| Ustna globina | 12 cm |
| Vaginalna globina | 22 cm |
| Analna globina | 18 cm |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.