Opis
O njej
Ste že kdaj imeli seks lutko Sanhui? Če ne, imamo za vas seksi punčko. Silikonske seks lutke so ene izmed najbolj realističnih seks lutk vseh časov in eno imamo za vas. Silikon je vodoodporen material, ki ne povzroča alergij, zato vam ni treba skrbeti za alergije. Ali pa jo poškodujete z vodo.
Spoznajte Mimi, simpatično silikonsko seks lutko.
Ne boste mogli niti pogledati stran, ko boste videli golo svojo pravo lutko. Hentai sanje o odraslih punčkah, ki jih imate, se bodo uresničile. Ima dolge rjave lase, ki so ravno prave dolžine, da pokrijejo njene prsi, in ljubka seks punčka s popolno kožo in lutkovnim ličenjem je videti kot korejska prekleta seks punčka. Zdi se, da njene temne oči strmijo v tvojo dušo, njeno popolno senčilo pa se ne razmaže ali trese, medtem ko jo jebeš. Njene ustnice so popolne za poljubljanje in so vedno videti navlažene. Najboljši del je, da niso samo za predstavo.
Ni ena izmed sramežljivih punčk na trgu. Namesto tega je Mimi med seksom videti kot lutka nezemljana v polni velikosti, tako samozavestna in samozavestna. Če še nikoli niste videli realistične lutke med seksom, si lahko ogledate nekaj videoposnetkov. Samo zato, da si pripravljen na Mimi, veš?
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 165 cm |
| Doprsi | 91 cm |
| Pas | 52 cm |
| Kolk | 89 cm |
| Ramo | 34 cm |
| Roka | 50 cm |
| noga | 88 cm |
| Stopalo | 19 cm |
| Neto teža | 35 kg |
| Ustna globina | 13 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 17 cm |
Galerija lutk











Ocene
Ni še nobene ocene.