Opis
O njej
Seks z lutko Tifa je nekaj, kar priporočamo vsakomur, da preizkusi vsaj enkrat v življenju, in če iščete enega od strokovnjakov, ki bi vam omogočil izkušnjo vsega življenja, potem priporočamo seks punčko Mia. Podobna je Stephaniejini spolni lutki, le da je suha spolna lutka. Ona je seks punčka leta in še boljša od seksa z lutko Tifa, lahko izvede seks z lutko Leni, kot da ste v HD videu pornografije s seks punčko.
Ona je spolna lutka za moške in uporabila bo vse svoje mišice spolne lutke, da bo poskrbela, da boste zadovoljni. Njena stegna so opremljena s tehnologijo, ki jim omogoča, da zgrabijo vaša in se premikajo v skladu z vašimi potezami, kar vam pusti bolj pristno izkušnjo lutke ljubezni. Poleg tega so vse tri njene odprtine različno napisane, kar pomeni, da ne dobiš samo estetskega užitka pri fukanju s tremi različnimi odprtinami, ampak se tudi usta, anus in muca počutijo drugače, tako da dobiš tudi čutni užitek. Najbolje jo uživa z nekaj lubrikanta na vodni osnovi, možna pa je tudi topla muca seks lutke, zahvaljujoč grelnemu vložku USB, ki ga zagotovimo mi. In ne vara, ne vpije in ne nagaja. Zelo dober kompromis, če vprašate nas.
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 158 cm |
| Doprsi | 75 cm |
| Pas | 49 cm |
| Kolk | 81 cm |
| Dolžina roke | 63 cm |
| Stopalo | 21 cm |
| Neto teža | 32 kg |
| Ustna globina | 13 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.