Opis
O njej
Miss je hentai silikonska lutka, ki vam lahko ponudi realističen način za uresničitev vaših najglobljih in najbolj divjih fantazij. To je zato, ker je Misa ena naših najboljših silikonskih ljubezenskih punčk za prodajo. Naša zbirka silikonskih cevi za seks lutke vsebuje najkakovostnejše silikonske realistične polne lutke.
Poleg tega je Misina silikonska glava seks lutke dobro opremljena, da zagotovi najboljšo oralno izkušnjo, ko raziskujete Misino telo in snemate videoposnetke pravih seks lutk. Poleg tega boste z Miso zagotovo uživali v visoki ravni podrobnosti in realističnih teksturah, ki jih ponuja Misa.
Poleg tega ima Misa tesne, rebraste vaginalne in analne prehode za zadovoljstvo vašega tiča. Poleg tega pa bodo vaše roke uživale v božanju, božanju, grabljenju in stiskanju Mišine zaobljene, mehke, čvrste in poskočne zadnjice. Poleg tega imajo Misine prsi zelo realistično teksturo, ki vam zagotavlja neizmeren užitek, ko stiskate, sesate, božate in božate njene čudovite seksi joške.
Dimenzije
| Material | Poln silikon |
| Višina | 160 cm |
| Prsi | 98 cm |
| Pod prsmi | 70 cm |
| Pas | 66 cm |
| Kolk | 105 cm |
| Dolžina roke | 64 cm |
| Širina ramen | 40 cm |
| Telečja linija | 37 cm |
| Linija stegna | 56 cm |
| Dolžina noge | 74 cm |
| Velikost stopal | 22 cm |
| Ustna globina (samo mehka glava) | 12 cm |
| Vaginalna globina | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
| Neto teža | 46 kg |
Galerija lutk











Ocene
Ni še nobene ocene.