Opis
O njej
Nova video kompilacija seks lutk je nabor seks lutk, ki jih lahko uporabite za svojo zbirko seks lutk. Na spletu je na voljo test jebanja s seks lutko, tako da lahko pred nakupom preverite značilnosti elf sex doll soria.
Bi radi pojebali nosečo spolno lutko? Potrebovali boste vodstvo spolnega dekleta s pornografijo lutk, da boste lahko postali nežni. Slika vaše simpatije vam bo pomagala pri poustvarjanju podobe razdelitve seks lutke. Ocene so pokazale, da jebena seks lutka trannu z znanim obrazom pomaga pri vrhuncu.
Pornografija v kostumu za seks z ovčkami je kombinacija ljubezenskih lutk, ki so sčasoma dosegle vrh lestvice uporabnikov. Poleg najboljše seks punčke z velikimi joški je pametno kupiti tudi seksi spodnje perilo, da bodo prsi videti bolj seksi. Seksi obleke povečajo privlačnost realističnih seks lutk.
Dimenzije
| Material | Poln silikon |
| Velikost telesa | 159 cm |
| Neto teža | 33 kg |
| Polno prsi | 88 cm |
| Pod oprsjem | 67 cm |
| Pas | 63 cm |
| Kolk | 100 cm |
| Dolžina stopala | 23 cm |
| Ramo | 34 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Globina anusa | 15 cm |
| Ustna globina (mehka glava) | 12 cm |
Galerija lutk











Ocene
Ni še nobene ocene.