Opis
O njej
Če še nikoli niste poleteli s seks lutko v naročje hentai anime seks lutke, naj bomo mi tisti, ki bomo to popravili namesto vas. Spoznajte našo seks lutko Ellie, najboljšo medicinsko sestro za seks lutke v službi. Za seks vam ni treba še naprej uporabljati gumijaste lutke, ko imamo za vas seks lutko, izdelano iz najboljšega silikona za seks lutke. Ta 166 cm velika spolna lutka ni le visoka, ampak so njeni dolgi črni lasje takšen bonus in veliko daljši od njenega oblačila. Vsaj enkrat v svojem času na zemlji boste želeli izkusiti seks z BBW punčkami in če boste to storili z Ellie tukaj, boste morda želeli posneti svoj videoposnetek s seksom punčk.
S širokimi, nagibnimi boki, rahlim pasom in velikimi, polnimi prsmi ima seks punčka BBW več kot dovolj sredstev, s katerimi lahko delate v vaš užitek, in zna jih uporabiti. Predstavljajte si svojo seksi medicinsko sestro, sklonjeno na postelji, z ritjo, obrnjeno proti vam. Ne samo, da se z njo dobro počutite, ampak imate miselni vizualni vtis, da se z vaše strani vrača na delo. Ali ni to najbolj vroča stvar?
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 170 cm |
| Doprsi | 85 cm |
| Pas | 55 cm |
| Kolk | 85 cm |
| Dolžina roke | 64 cm |
| Stopalo | 21 cm |
| Neto teža | 38 kg |
| Ustna globina | 13 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk









Ocene
Ni še nobene ocene.