Opis
O njej
No, kdo je ona?
Predstavljamo vam eno najbolj nežnih, vrhunskih japonskih seks lutk, in res? Počuti se celo bolje, kot je videti. Če ste poskusili gumijaste seks punčke ali katere koli ženske ljubezenske punčke, veste, da se ne počutijo vedno tako dobro, kot se oglašuje. Toda to ne velja za hentai lutko, Jenny.
Njeni dolgi rjavi lasje ji padajo čez ramena in pritegnejo pozornost na njene ljubke prsi v obliki črke F.
Med strmenjem v njeno popolno glavo seks lutke in njeno oprsje imate svoje delo. Njene mehke, mehke prsi niso le velike, ampak so polne občutkov, zaradi česar so mehke in mehke na dotik, kot nalašč za prijetno sejanje ali igro s joški. Je tudi punčka za fafanje in tako kot druge silikonske lutke za odrasle te vrste je neporozna in enostavna za čiščenje, tako da za njo ne ostane noben madež.
Je popolna spolna lutka za moške, ki imajo radi večje lutke namesto ljubezenskih punčk v naravni velikosti, vse, ki si želijo tranny spolne lutke (samo dodajte dodatek v svoj voziček!) in vse, ki želijo poustvariti pornografijo spolnih lutk.
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 165 cm |
| Doprsi | 91 cm |
| Pas | 52 cm |
| Kolk | 89 cm |
| Ramo | 34 cm |
| Roka | 50 cm |
| noga | 88 cm |
| Stopalo | 19 cm |
| Neto teža | 35 kg |
| Ustna globina | 13 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 17 cm |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.