Opis
O njej
Debela sexdoll ima debela stegna iz mišic, da boste med seksom ostali uravnoteženi. Ni strahu, da bi padli s spolne lutke Quibi, saj ima okostje, zasnovano za ravnotežje. Skoraj nemogoče je poskusiti postati spolna lutka, ker imamo ljudje spolne želje. Kitajski dobavitelji spolnih lutk imajo vzpostavljene načine za pošiljanje po vsem svetu.
Pojavila so se vprašanja, kot je, kako se znebiti prahu spolnih lutk. Tu pride na vrsto zaščitna torbica sexdoll. Virtual doll new sex vam bo dostavila točno to, kar naročite. Punčka ken sex Barbie je na voljo v različnih velikostih in težah.
Visoke lutke za prodajo so na voljo, ko obiščete našo spletno trgovino s seks lutkami. Lahko se dogovorite o brezplačnem preizkusu seks lutke, ki vam bo pomagala preizkusiti življenje debele seks lutke pred končnim nakupom. Anime spolna lutka ZDA je pogosto prilagojena značilnostim ameriških anime likov.
Dimenzije
| Material | Silikonska glava + telo iz TPE |
| Višina | 157 cm |
| Zgornje prsi | 82 cm |
| Pas | 44 cm |
| Kolk | 80 cm |
| Globina nožnice | 17 cm |
| Analna globina | 17 cm |
| Ustna globina | 12 cm |
| Neto teža | 30 kg |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.