Opis
O njej
To je visokokakovostno stojalo za seks lutko brez kakršnih koli pritrdilnih elementov. Takšno, ki je bilo narejeno tako, da zagotavlja, da je vsak trenutek seksa s silikonsko lutko videti dobro in da se počutite popolnoma poglobljeno. Če ste torej ljubitelj nege obraza s seks lutkami, je ta seks s seks lutko odlična priložnost, da si zagotovite popolno spolno zadovoljstvo. Zato je ta stojalo za seks lutko فيلم اجنبي مترجم +18 odličen intimni spremljevalec za vse vaše spolne potrebe.
Poleg tega ima ta seks lutka sumiko vse lastnosti realistične vrhunske prave lutke. Zato vas bodo porno fantazije z moškimi seks lutkami, ko žena jaha, pritegnile. S to seks lutko s pleteno glavo jih lahko začnete poustvarjati. To je zahvaljujoč dobro podrobni zasnovi, zaradi katere je ta moška lutka tako vsestranska, ko gre za spolno aktivnost. Če se torej veselite seksa z moško robotsko lutko, vas bo ta čudovita resnična lutka Life Likfe pokrila.
Dimenzije
| Višina | 19,88 in/50,5 cm |
| Velikost prsi | 19,88 in/50,5 cm |
| Velikost bokov | 25,79 in/65,5 cm |
| obseg pasu | 33 cm/12,99 in |
| Dolžina noge | 15 cm |
| Neto teža | 8,5 kg |
| Vaginalni | 14,2 cm/5,6 in |
| Anus | 13,2 cm/5,2 in |
Galerija lutk








































































Ocene
Ni še nobene ocene.