Opis
O njej
Obstajajo seks punčke z velikimi joški in to ti omogoča, da te seks punčke jebeš v joške. Naše super vroče punčke imajo joške, ki izgledajo zapeljivo, in ti jih lahko pofukaš, kadar koli želiš, saj ti njihovi joški lahko prinesejo užitek, ki si ga želiš.
Ta seks punčka stare dame je zrela vrsta seks punčke, in čeprav je morda videti stara, je orožje spolnega zadovoljstva, ker se ne zadržuje, ko jo jebeš. Ta klon seks lutke je drugačne pasme in njene odprtine so za največji užitek. Sposobna je popestriti vaše spolno življenje.
Je lutka za analni seks in obstajajo videoposnetki, kako jo zajebajo skozi anal. Ona je entiteta TPE lutka in ona
je bila izdelana iz enega najboljših materialov, ki se uporabljajo za izdelavo seks lutk.
Če imate radi visoke punčke v naravni velikosti in če jih imate raje kot druge vrste punčk, potem je tale punčka vse, kar potrebujete, in še več.
Njene joške so mehke in mehke in jih je mogoče božati, sesati, grabiti, fukati v joške ali se z njimi igrati, če le prinaša dovolj zadovoljstva.
Dovolimo pošiljanje naših punčk v druge države in traja le nekaj dni, da prispejo.
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 155 cm |
| Breast Line | 87 cm |
| Linija pasu | 57,5 cm |
| Hip Line | 101,5 cm |
| Širina ramen | 31 cm |
| Dolžina roke | 63 cm |
| Dolžina noge | 90 cm |
| Velikost stopal | 22 cm |
| Linija stegna | 55 cm |
| Telečja linija | 31 cm |
| Neto teža | 40 kg |
| Ustna globina | 13 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk

























Ocene
Ni še nobene ocene.