Opis
O njej
Dimenzije
| Material | Poln silikon |
| Višina | 168 cm |
| Zgornji del prsnega koša | 72 cm |
| Spodnji del prsnega koša | 65 cm |
| Pas | 60 cm |
| Kolk | 103 cm |
| Ramo | 38 cm |
| Roka | 72 cm |
| noga | 87 cm |
| Stopalo | 22 cm |
| Neto teža | 41 kg |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 15 cm |
Galerija lutk










Ocene
Ni še nobene ocene.