Opis
O njej
Vam je že kdaj zastal dih ob svežem in ljubkem lepotecu, ki je samo stal ali ležal na plaži? Ljubica tukaj daje čudovito vzdušje punce na plaži v svojem sladkem bikiniju. Oh, skušnjava, da bi strgal ta majhen zgornji kos in te popolne joške strmele vate ... to je kul izkušnja! Nedolžna, z velikimi prisrčnimi očmi in obrazom, ta mlada dama bo zagotovo poskrbela, da boste v postelji dali vse od sebe in najslabše. Potem so tu še čudoviti lasje. Kdo si ne bi želel lepotca s čudovitimi lasmi? To je tisto, kar si nadenete, ko ji morate dati lekcijo o tem, kdo je glavni v postelji!
Doživite resnično življenjsko izkušnjo s to veliko lutko, ki meri 170 cm.
To je zelo realistična ljubezenska punčka za odrasle. Ni kot vsaka punčka, ampak seks punčke v naravni velikosti za moške, prave moške! Uvršča se daleč nad katero koli lažno spolno lutko ali rabljeno pravo lutko. Je odlična izbira med igračami za spolne lutke. Tudi prizor, vreden ogleda, ko gre za gole seks lutke. Če jo želiš tudi brutalno zjebati v rit, je neverjetna lutka za analni seks. Pomislite na "torto ob oceanu". *Pomežik*
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 170cm C skodelica |
| Doprsi | 83 cm |
| Podprsi | 67 cm |
| Pas | 55 cm |
| Boki | 85 cm |
| Vaginalna globina | 18 cm |
| Ustna globina | 13 cm |
| Analna globina | 16 cm |
| Neto teža | 37 kg |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.