Opis
O njej
Dimenzije
| Material | TPE |
| Velikost telesa | 171 cm H skodelica |
| Neto teža | 44 kg |
| Polno prsi | 104 cm |
| Pod oprsjem | 69 cm |
| Pas | 67 cm |
| Kolk | 88 cm |
| Dolžina stopala | 21 cm |
| Ramo | 45 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Globina anusa | 15 cm |
| Ustna globina | 12 cm |
Galerija lutk



























Ocene
Ni še nobene ocene.