Opis
O njej
Silikonske lutke so ene najbolj kakovostnih lutk, kar jih lahko imate!
In to vam ponujamo v naših poceni silikonskih ljubezenskih punčkah za celotno telo. Silikon je vzdržljiv, neporozen in vodoodporen. Silikon je tako varen pred alergijami (za razliko od lateksa), da se uporablja celo v medicinskih izdelkih. Brez skrbi; vaša lutka v človeški velikosti je varna za uporabo.
Slike silikonskih lutk jim nikoli ne ustrezajo. Kljub temu upamo, da vidite, da imate pred seboj tako vrhunsko seks lutko. Od Skylarinih visokokakovostnih modrih las do njene popolne polti lahko vidite, da je za njeno ustvarjanje vzel poseben čas. Njene drobne obrazne poteze se odlično ujemajo z njenim drobnim telesom, japonska seks punčka pa je videti popolna in je – zgoraj in spodaj.
Verjetno je ena najbolj vročih seks lutk za moške, ki imajo radi manjše ženske, in če jo slečete, začnete razumeti, zakaj je tako. Ima lepe prsi v obliki črke B, ki niso samo mehke na dotik, ampak tudi lepe na pogled. Njene bradavičke so vedno vesele, da te vidijo, in če imaš rad grob strasten seks z lubrikantom na vodni osnovi, je ta resnična ljubezenska lutka prava zate.
Dimenzije
| Material | Poln silikon |
| Višina | 165 cm |
| Prsi | 84 cm |
| Pod prsmi | 60 cm |
| Pas | 57 cm |
| Kolk | 95 cm |
| Dolžina roke | 68 cm |
| Širina ramen | 30 cm |
| Telečja linija | 34 cm |
| Linija stegna | 53 cm |
| Dolžina noge | 82 cm |
| Velikost stopal | 23 cm |
| Ustna globina (samo mehka glava) | 12 cm |
| Vaginalna globina | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
| Neto teža | 36 kg |
Galerija lutk











Ocene
Ni še nobene ocene.