Opis
O njej
Dimenzije
| Material | Silikonska glava + telo iz TPE |
| Višina | 168 cm |
| Polno prsi | 83 cm |
| Pod oprsjem | 63 cm |
| Pas | 63 cm |
| Kolk | 84 cm |
| Širina roke | 60 cm |
| Širina ramen | 37 cm |
| Dolžina noge | 91 cm |
| Dolžina stopala | 23 cm |
| Globina nožnice | 21 cm |
| Analna globina | 14 cm |
| Neto teža | 38 kg |
Galerija lutk























Ocene
Ni še nobene ocene.