Opis
O njej
Jenny is an immaculate daddy fuck sex doll and a top of the line valuable investment. The best part is that with Jenny you never have to think twice about how much does a sex doll weigh. She is a lightweight realistic love doll making her the perfect companion for wild raunchy and adventurous real doll.
Jenny really enjoys the cowgirl style. Her flexible long legs will wrap around you perfectly when she is riding you like the popular Ayanami rei sex doll. Keanu Reeves sex doll movie and sex doll 1960s advert might not exist but you will enjoy hidoll sex doll titfuck.
This real life love doll is the perfect loyal companion you can get. Whether you’re searching for a great pakistan sex doll sex dolls Melbourne or sex doll Hawaii delivery. Jenny is a customizable sexy real doll and you can include the sex doll with sound feature if you enjoy hearing your partner moan loudly.
Dimenzije
| Višina | 20,08 in/51 cm |
| Velikost prsi | 29,53 in/75 cm |
| Velikost bokov | 32,83 in/83,4 cm |
| obseg pasu | 46 cm/18,11 in |
| Dolžina noge | 7 cm |
| Neto teža | 11,5 kg |
| Vaginalni | 17,27 cm/6,8 in |
| Anus | 13,8 cm/5,42 in |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.