Opis
O njej
Next we have the top Asian sex doll, a favorite addition of many lovers of the doll type of merchandise. This incredible design is made of hard Lycra and ultra-realistic vinyl so that its resemblance to a real human figure is as close as possible. She is beautiful and slender, with the kind of curves that tempt any man’s appetite and promise to satisfy all of his needs.
However, what makes this particular sex doll exceptional is that one can be lifted off the frame so as to afford greater flexibility while using the sex doll. The product has a strong metal base in order to provide support while at the same time the base also has flexibility for different positions.
Enjoy the best gratification with the Asian Sex Doll Favorite List – where desire and technology converge.
Dimenzije
| Material | Silikonska glava + telo iz TPE |
| Višina | 159 cm |
| Breast Line | 82 cm |
| Linija pasu | 53 cm |
| Hip Line | 94 cm |
| Dolžina roke | 66 cm |
| Širina ramen | 33 cm |
| Telečja linija | 31 cm |
| Linija stegna | 51 cm |
| Dolžina noge | 85 cm |
| Velikost stopal | 21 cm |
| Neto teža | 37 kg |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk
























Ocene
Ni še nobene ocene.