Opis
O njej
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 170 cm |
| Breast Line | 86 cm |
| Linija pasu | 60 cm |
| Hip Line | 95 cm |
| Širina ramen | 34 cm |
| Dolžina noge | 82 cm |
| Dolžina roke | 60 cm |
| Linija stegna | 49 cm |
| Telečja linija | 29 cm |
| Velikost stopal | 25 cm |
| Neto teža | 45 kg |
| Ustna globina | 13 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk















































































Ocene
Ni še nobene ocene.