Opis
O njej
Obstajajo transspolne lutke za različne kategorije ljudi. Geji, lezbijke in ljudje, ki obožujejo seks z več ljudmi, imajo lahko koristi od teh realističnih spolnih lutk.
V naših embalažnih škatlah so na voljo slike zamrznjenih lutk. Slike lahko uporabite za vzburjenje pred seksom. Pornografske igre z lutkami so uporabne tudi v situacijah, ko se zdi težko doseči erekcijo.
Na prodajnih mestih so različne gole lutke. Imamo latinsko seks lutko, sinonimno lutko in ljubezensko lutko kaubojko. Te ljubezenske lutke so odlične pri delu s stopali. To je najboljša lutka vrhunca za vaše fantazije.
Fantazijska spolna lutka ima telo, ki vam lahko pomaga doseči več orgazmov v rekordnem času in ugotoviti, kaj vam najbolj ustreza. Lahko nadzorujete igro v spalnici in celo dokažete svojo moč človeškim samicam.
Lahko jebeš in še vedno sesaš dojko lutke ljubezni. S to prakso lahko svoje želje sporočite tudi ljubitelju ljudi. Realistične spolne lutke prinašajo veliko prednosti in imeti eno je odlična naložba.
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 160 cm |
| Doprsi | 77 cm |
| Pas | 51 cm |
| Kolk | 78 cm |
| Ramo | 35 cm |
| Roka | 50 cm |
| noga | 85 cm |
| Stopalo | 21 cm |
| Neto teža | 29 kg |
| Ustna globina | 13 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 17 cm |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.