Popis
O nej
Niekedy je ťažké zohnať kvalitné sexuálne bábiky, pretože existuje veľa nekvalitných sexuálnych bábik vyrobených z lacných materiálov a tieto materiály im dlho nevydržia.
Naše realistické sexuálne bábiky v plnej veľkosti majú rovnakú veľkosť ako skutočná ľudská bytosť. Tieto bábiky sú najsexi sexuálnymi bábikami, a to nie kvôli tomu, ako realisticky vyzerajú, ale kvôli ich šarmu, kráse a neodolateľným sexuálnym otvorom.
Toto sú niektoré z lacných sexuálnych bábik na predaj. Sú to úžasné sexuálne bábiky a je veľa vecí, ktoré dokážu.
Ak chcete mať ten najlepší sexuálny zážitok, potom vám odporúčam kúpiť si tieto kvalitné sexuálne bábiky. Sú to tiež lesbické sexuálne bábiky a lesbičky ich môžu využiť na sexuálne uspokojenie.
Ak chcete na predaj lacné skutočné sexuálne bábiky, najsexi bábiky, úžasné sexuálne bábiky alebo kvalitné sexuálne bábiky, potom musíte investovať svoje peniaze do týchto bábik, pretože sú cenovo dostupné, majú dlhú životnosť, sú odolné a veľmi realistické. .
Boli vyrobené a navrhnuté tak, aby pošteklili vašu fantáziu, a vyrobili ich tí najlepší umelci.
Objednajte si teraz, aby vám tieto kvalitné sexuálne bábiky boli doručené až k vašim dverám v priebehu niekoľkých dní
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 166 cm |
| Línia pŕs | 80 cm |
| Línia pása | 57,5 cm |
| Hip Line | 87 cm |
| Šírka ramien | 38 cm |
| Dĺžka ruky | 67 cm |
| Dĺžka nôh | 104 cm |
| Veľkosť nôh | 21 cm |
| Línia stehien | 46 cm |
| Línia lýtok | 30 cm |
| Cista hmotnost | 37 kg |
| Ústna hĺbka | 13 cm |
| Hĺbka vagíny | 18 cm |
| Análna hĺbka | 16 cm |
Galéria bábik











Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.