Popis
O nej
Sexuálne bábiky Japan Wood sú celkom skvelé sexuálne bábiky, ak to sami povieme. Ako napríklad sexuálna bábika Kimber. Realistická amazonská sexuálna bábika so zadkom má ten najkrajší a najlepšie stlačiteľný zadok, aký kedy na milostnej bábike videli. Sexuálna bábika Lin Chi Ling so svojimi orientálnymi črtami je sexuálna bábika, ktorej môžete dať svoju vlastnú tvár. Ženy súložia novú sexuálnu bábiku, ako je ona, a muži ako Ron Jeremy skutočný sexubák s bábikami sa na nej tiež dobre bavia. Nikdy sa nebudete báť, koľko stojí sexuálna bábika, ak vám všetky vaše stretnutia prinesú také potešenie ako toto. Dá sa použiť ako v porne so sexuálnou bábikou a dokonca sa dá vymyslieť viac spôsobov. Je to sexuálna bábika s vyhrievanou mačičkou, takže tento bod potešenia nie je nikdy ohrozený.
Rozmery
| Materiál | Silikónová hlava + TPE telo |
| Výška | 164 cm |
| Prsník | 90 cm |
| Pás | 62 cm |
| Bedro | 105 cm |
| Rameno | 39 cm |
| Dĺžka nôh | 82 cm |
| Dĺžka ruky | 60 cm |
| Dĺžka nohy | 21 cm |
| Cista hmotnost | 43 kg |
| Hĺbka vagíny | 22 cm |
| Análna hĺbka | 18 cm |
Galéria bábik












Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.