Popis
O nej
Rozmery
| Materiál | Silikónová hlava + TPE telo |
| Výška | 150 cm |
| Cista hmotnost | 32 kg |
| Plné poprsie | 82 cm |
| Pod Bustom | 64 cm |
| pohár | D |
| Pás | 56 cm |
| Bedro | 86 cm |
| Ústne | Voliteľné |
| Vagína | 18 cm |
| Anus | 18 cm |
| Rameno | 35 cm |
| Arm | 59 cm |
| Leg | 76 cm |
| Noha | 21,5 cm |
Galéria bábik











Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.