Popis
O nej
Máte strach, že sa nakazíte od partnera alebo z bordelu? Potom je najlepšou voľbou sex so sexuálnou bábikou. Exkluzivitu týchto fuckdolls nemožno preceňovať. Existuje záruka, že vás nikto nepodvádza.
Treba poďakovať osobe, ktorá vyrobila pevnú bábiku. Zachránil mužov od trávenia rande. Na sexuálnom fóre o sexuálnych bábikách sú k dispozícii videá s bezplatnými sexuálnymi bábikami. Tieto videá pomáhajú pri získavaní správnej polohy pre bábiku lásky s Androidom.
Pre rôzne veľkosti sú v predaji tučné pevné bábiky a prsnaté bábiky. Najlepšie sexuálne bábiky sú tie, ktoré sú vybavené funkciou striekania. Je to ako odmena.
Skutočná sexy bábika má všetky vlastnosti, po ktorých by ste u ženy mohli túžiť. Bez ohľadu na veľkosť, ktorú uprednostňujete, skutočná bábika vám poskytne tú najlepšiu bábiku pre vzrušenie v spálni. Súlož bábiky, aby ste chceli preskúmať spálňu a testovať limity. Dozviete sa, aké sexuálne štýly sú pre vás najlepšie. Je to víťazná hra pre sexuálne potešenie.
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 168 cm |
| poprsia | 90 cm |
| Pás | 53 cm |
| Bedro | 85 cm |
| Rameno | 35 cm |
| Arm | 60 cm |
| Leg | 95 cm |
| Noha | 22 cm |
| Cista hmotnost | 36 kg |
| Ústna hĺbka | 13 cm |
| Hĺbka vagíny | 18 cm |
| Análna hĺbka | 17 cm |
Galéria bábik











Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.