Popis
O nej
Máte radi skutočné milostné scény s bábikami? Potom si musíte zaobstarať svoje vlastné prsia pre sexuálnu bábiku vyrobenú zo škrobu. Vždy si môžete byť istí, že vám poskytne tú najpohlcujúcejšiu sexuálnu stimuláciu.
Preto, ak vás zaujíma, prečo Čína zatvára hotel so sexuálnymi bábikami. Môžete si byť istí, že vaša vlastná sexuálna bábika cum bábika je chránená. Vďaka súkromiu objednávania a odosielania shemale sex doll fuck gif doll. Môžete sa sústrediť na potešenie, ktoré máte.
Okrem toho je táto nahá sexuálna bábika vášnivá bábika v životnej veľkosti. Takú, ktorá bola navrhnutá tak, aby zabezpečila vašu úplnú sexuálnu spokojnosť. Preto, na rozdiel od sexuálnej bábiky postavenej zo svinstva. Táto komiksová sexuálna bábika tg odráža kvalitu a realizmus každým kúskom. Preto s touto sexuálnou bábikou Dukes s veľkým zadkom. Môžete si byť istí, že sexuálne uspokojenie je na vás.
Rozmery
| Cista hmotnost | 54 libier / 24,5 kg |
| Hrubá hmotnosť | 65,04 libier / 29,5 kg |
| Dĺžka vagíny | 7,87 palca / 20 cm |
| Dĺžka konečníka | 6,3 palca / 16 cm |
| Obvod nohy | 24,02 palca / 61 cm |
| Dĺžka nôh | 6,69 palca / 17 cm |
| Výška sedenia | 14,17 palca / 36 cm |
| Šírka bokov | 15,75 palca / 40 cm |
Galéria bábik









































































Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.