Popis
O nej
Rozmery
| Materiál | Plný silikón |
| Výška | 165 cm |
| pohár | F |
| Cista hmotnost | 37 kg |
| Plné poprsie | 89 cm |
| Pod Bustom | 68 cm |
| Pás | 64 cm |
| Bedro | 97 cm |
| Šírka ramien | 40 cm |
| Dĺžka ruky | 51 cm |
| Dĺžka nôh | 74 cm |
| Veľkosť nôh | 24 cm |
| Hĺbka vagíny | 17 cm |
| Análna hĺbka | 16 cm |
Galéria bábik






















Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.