Popis
O nej
Toto je skvelá kvalitná recenzia skutočnej bábiky sakura. Jeden, ktorý bol vyrobený tak, aby odrážal takú vysokú úroveň realistických detailov. Je ťažké odlíšiť modeling od sexuálnej bábiky. To znamená, že zažijete skutočnú veľkosť sexu doll fuck doll. Okrem toho bola táto tvár gumenej sexuálnej bábiky vyvinutá pomocou najnovšej technológie obchodu s sexuálnymi bábikami pre dospelých. To znamená, že dostanete sexuálnu bábiku caitlyn jenner, ktorá vyzerá a pôsobí rovnako reálne ako živý partner.
Navyše, ak hľadáte kúpiť to najrealistickejšie torzo sexuálnej bábiky na trhu. Vaše hľadanie nemusí pokračovať. Je to preto, že ste našli sexuálnu bábiku, s ktorou môžete súložiť. Takú, ktorá ponúka najlepší výkon platinovej sexuálnej bábiky, ktorá vydrží aj vaše najdivokejšie sexuálne fantázie. Táto sexuálna bábika s novým robotom sa tiež ľahko čistí a udržiava pre ešte dlhší výkon.
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 152 cm |
| Prsník | 84 cm |
| Pás | 61 cm |
| Bedro | 99 cm |
| Rameno | 36 cm |
| Dĺžka nôh | 76 cm |
| Dĺžka ruky | 56 cm |
| Dĺžka nohy | 21 cm |
| Cista hmotnost | 42 kg |
| Ústna hĺbka | 13 cm |
| Hĺbka vagíny | 17 cm |
| Análna hĺbka | 16 cm |
Galéria bábik





















































































Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.