Popis
O nej
Keď sa pozriete na realistickú sexuálnu bábiku, ktorú si India kúpite tu, sex mex – bábiku Malena, pripravte sa na to, že budete sexuálne potešení spôsobmi, aké ste si nikdy nedokázali predstaviť! Táto sexuálna bábika je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu a je dokonalou sexuálnou spoločníčkou pre každého muža. Má všetky krivky príťažlivej ženy a nádhernú tvár a uspokojí všetky vaše telesné túžby. Tento priateľský materiál a voľné kĺby bábiky Sex Mex – Malena robia sexuálnu interakciu čo najrealistickejšou. Pre tých z vás, ktorí by radšej mali svoju polovičku na menšej strane, sme predstavili flatchest, ktorý dáva hraniu ďalší rozmer. Posuňte svoje sólo stretnutia alebo hru v spálni na inú úroveň s našimi krásnymi sexuálnymi bábikami!
Rozmery
| Materiál | Plný silikón |
| Výška | 164 cm |
| Prsník | 81 cm |
| Pod prsiami | 60 cm |
| Pás | 59 cm |
| Bedro | 103 cm |
| Dĺžka ruky | 57 cm |
| Šírka ramien | 38 cm |
| Línia lýtok | 34 cm |
| Stehenná línia | 56 cm |
| Dĺžka nôh | 75 cm |
| Veľkosť nôh | 22 cm |
| Ústna hĺbka (iba mäkká hlava) | 12 cm |
| Hĺbka vagíny | 18 cm |
| Análna hĺbka | 16 cm |
| Cista hmotnost | 42 kg |
Galéria bábik










Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.