Popis
O nej
Vychudnuté sexuálne bábiky sa za posledných pár rokov v priemysle sexuálnych bábik skutočne zlepšili. Najmä japonské anime bábiky. Tieto japonské bábiky sa stali realistickejšími ako kedykoľvek predtým. Teraz prichádzajú s upravenými vlasmi a tvárou, na ktorej môže byť nanesený make-up. Sú to bábiky, ktoré vyzerajú ako skutočné, je ťažké ich rozlíšiť od ľudskej kože.
realistické sexuálne bábiky sú obľúbené pre svoju prenosnosť. Môžete ho nosiť všade bez zhonu. Chlpaté sexuálne bábiky majú jedinečnú povahu. K ich obľúbenosti napomáha aj to, že ide o malé sýkorky. Tieto prsia sú tak hladké a cítia sa tak dobre v ruke.
Používanie sexuálnej bábiky na svoje osobné sexuálne vykorisťovanie je dôvodom, prečo boli sexuálne bábiky prvýkrát vyrobené. Tieto bábiky sú vyrobené tak, aby upokojili všetky vaše divoké sexuálne túžby. Kreslené obrázky bábik sa používajú pri marketingu väčšiny sexuálnych bábik anime. Ide o ich propagáciu v ich surovej podobe a ich prepojenie s cieľovým publikom.
Rockujte svoju obľúbenú anime postavu.
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 168 cm |
| Prsník | 79 cm |
| Pás | 59 cm |
| Bedro | 87 cm |
| Cista hmotnost | 39 kg |
| Ústna hĺbka | 12 cm |
| Hĺbka vagíny | 22 cm |
| Análna hĺbka | 18 cm |
Galéria bábik











Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.